Логотип на чашку і кухоль

Замовити кухоль з логотипом тут простіше простого.
Розповімо все про друк логотипів і зробимо якісне нанесення логотипу на чашки.

FUTBOLKA.UA - з 2003 року друкуємо на склі, пластику, текстилі, папері.

  Тираж: від 1 до 100500 шт;)
  Строки: від 1 дня (можливий друк день в день при друку на ваших основах).
Гарантії: 100% заміна в разі браку, докладніше тут.
  Основи для друку: більше ніж 30 моделей в нашому каталозі або на ваших виробах.

Також надаємо послуги: Логотип на футболку, Друк на футболках, Друк на толстовках, Друк на тканині і одязі, Друк на кепках і бейсболках, Друк на чашках і гуртках, Друк на чохлах, Друк на сувенірах, Вишивка на футболках, Вишивка логотипів, Іменні футболки.

Ціни на нанесення логотипів на чашки і кружки

Ціни вказані в гривнях на друк на одній чашці без урахування вартості самої чашки.

Кількість Задруківка 1 або 2 сторін
від 1 штуки 23 грн

* - для точного розрахунку вартості друку зверніться безпосередньо до менеджера.

Прайс-лист

Ви можете завантажитипрайс-лист на товари і послуги компанії Futbolka.ua: по посиланням.

Таблиця знижок від суми замовлення

Сума замовлення, грн до 1 000 1. 001 - 3 000 3 001 - 10 000 10 001 - 20 000 від 20 001
Відсоток знижки,% 0 3 5 7 10 і більше

Ціни і знижки уточнюйте у менеджера.

ВСІ ТЕХНОЛОГІЇ НАНЕСЕННЯ

Цифрова
прямий друк
Шовкографія
(шовкотрафарет)
Комп'ютерна
вишивка
Термоперенос
(термоапплікація)
Сублімація
друк

Гуртки з логотипом - це оригінальний і корисний презент, який можна подарувати колезі, замовнику або діловому партнерові на будь-яке свято. Цей предмет кухонного начиння є універсальним, він не має обмежень за віком або статусу. Адже чай або каву всі ми з задоволенням п'ємо по кілька разів на день.
Багато керівників замовляють чашки з логотипом свого підприємства для того щоб популяризувати і просунути продукцію, а також підтримати командний дух співробітників. Багаторічний досвід показав, що чашки з логотипом в Україні - це дійсно ефективний піар-хід, який покращує ведення бізнесу. Досить невеликі грошові вкладення, необхідні для того щоб замовити кухоль з логотипом, дають можливість ненав'язливо прорекламувати надані послуги або свою продукцію.
У нас є великий досвід нанесення логотипів будь-якої складності на найрізноманітніші поверхні. Адже ми працюємо з 2003 року і досконально освоїли багато технологій нанесення логотипу на чашки, виготовлені з найрізноманітніших матеріалів. Для роботи у нас є парк найсучаснішого обладнання, що дозволяє швидко і якісно виконувати замовлення будь-якої складності та обсягів.
Вибір способу, застосовуючи який ми робимо друк логотипу на чашки, залежить від клієнта. Найчастіше замовники вибирають метод сублімації. Даний процес полягає в термопереносі зображення на поверхню чашки, попередньо обробленої за допомогою рідкого полімеру. Ця технологія дає можливість чорнилу, шляхом переходу з твердого стану в газоподібний, проникати вглиб полімерної структури. Отриманий таким чином логотип на гуртку в Києві є дуже стійким до різного роду пошкоджень і досить довговічним. Перевага даного методу в тому в тому, що з його допомогою можна наносити логотипи практично будь-якої якості. Це можуть бути як написи одним кольором, так кольорові фотографії.
Для того щоб замовити чашки з логотипом в Україні, ви можете спочатку відвідати сторінку нашого сайту з каталогом продукції. Тут можна підібрати вироби на будь-який смак - за формою, кольором, якістю та ціною. Після вибору наші менеджери підкажуть можливі варіанти нанесення вашого логотипу на поверхню кухлів, і ви зможете вибрати найбільш прийнятний з них. Також ми відразу обговорюємо терміни виготовлення замовлення. Тому можете не сумніватися в тому, що красиву і якісну продукцію ви отримаєте своєчасно. Приємних і корисних вам придбань!

У нас Ви можете замовити логотипи на чашки і чашки Києві Україні: Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Вінниці, Житомирі, Івано-Франківську, Кіровограді, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях.