Послуги

Магазин FUTBOLKA.UA пропонує послуги нанесення принта методом цифрового друку. Зображення можуть наноситися на футболки, футболки поло, з довгим рукавом, толстовки, майки, чашки, кепки і інше. Також ви можете замовити вишивку на футболках, тканині, одягу, рушниках, на кепках і бейсболках. Можлива вишивка логотипів, шевронів, спецодягу і уніформи великим тиражем. Ми пропонуємо найсучасніші способи нанесення зображень: цифровий друк, шовкографія, термоапплікація, термотрансфер, машинна вишивка або Сублімаційний друк.

В цьому розділі ви можете ознайомитися і замовити професійне обладнання, принтери для друку повнокольорових зображень, пігментні чорнила для цифрового друку на текстильній продукції, рідини для обробки тканин. Також на нашому сайті представлений широкий асортимент витратних матеріалів, змінні столи і запасні деталі, все, що потрібно для друку яскравих повнокольорових зображень. Високі стандарти гарантують якість і безпеку продукції.

В розділі Додаткові послуги ви можете замовити нанесення логотипів, друк фото, футболки на замовлення оптом і в роздріб, парні, весільні, іменні футболки, чашки і кружки. Наші фахівці розроблять дизайн і підготують макет під нанесення.